RODO - przetwarzanie danych osobowych

INFORMACJE DOTYCZĄCE DANYCH OSOBOWYCH KLIENTÓW

Administrator danych osobowych i inspektor ochrony danych

Administratorem danych osobowych jest Pracownia Rozwiązań Gabinet Psychoterapii Indywidualnej i Par z siedzibą w Warszawie (04-421) przy ul. Kadrowej 1B.

Przetwarzanie danych

Przetwarzane dane osobowe są pozyskiwane w wyniku zapisywania się klientów na wizyty w Pracowni Rozwiąząń przez serwis ZnanyLekarz.pl lub telefonicznie na nr telefonu 510186557. Standardowo dane obejmują imię i nazwisko oraz nr telefonu, w niektórych przypadkach również adres e-mail i adres zamieszkania.

Państwa dane są przetwarzane w celu:

- kontaktu dotyczącego dat i godzin spotkań w związku z odbywaniem psychoterapii,

- wystawiania faktur.

Okres przechowywania danych

Państwa dane osobowe są przechowywane do momentu złożenia przez Państwa żądania ich usunięcia lub rezygnacji z usług Pracowni Rozwiązań.

Przekazywanie danych

Dane osobowe są przekazywane firmie RR Rzetelna Rachunkowość z siedzibą w Warszawie przy al. Chruściela 39a lok. 4, która prowadzi obsługę finansowo-księgową Pracowni (dane w zakresie imienia i nazwiska, a na wyraźne życzenie klienta również adresu), a w przypadku płatności realizowanych przez serwis PayPal - temu serwisowi (dane w zakresie imienia i nazwiska oraz adresu e-mail).

Prawa właściciela danych osobowych

Przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych osobowych, sprostowania danych, usunięcia ich z bazy, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego, cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Jeśli życzą sobie Państwo usunięcia danych osobowych z naszej bazy, sprostowania lub ograniczenia ich przetwarzania – prosimy o kontakt z Pracownią Rozwiąząń Gabinetem Psychoterapii Indywidualnej i Par z siedzibą przy ul. Kadrowej 1B w Warszawie: pisemnie, pocztą tradycyjną lub elektroniczną, na podany adres kontakt@pracowniarozwiazan.pl.

Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich przypadkowym czy umyślnym zniszczeniem, przypadkową utratą, zmianą, nieuprawnionym ujawnieniem, wykorzystaniem czy dostępem, zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi przepisami.